O nás

Alexandr Limberský

Veronika Limberská

Historie

Agenturu domácí zdravotní péče založila Alžběta Limberská v roce 1993. Ve zdravotnictví působila od roku 1975 a v profesi všeobecné zdravotní sestry prošla různými odvětvími a nasbírala tak bohaté zkušenosti. I díky profesionalitě a odbornosti se naše agentura stala spolehlivým a důvěryhodným partnerem pro místní lékaře i klienty. Sestry z domácí zdravotní péče nejprve působily pouze v Jičíně a nejbližším okolí. Od roku 1997 se jejich působnost rozšířila i na Hořice. Dnes zajišťujeme domácí zdravotní péči prakticky ve všech obcích na Jíčinsku i a Hořicku.

Bohužel krátce před 25. výročím fungování agentury podlehla její zakladatelka dlouholeté nemoci. V její práci se rozhodl pokračovat syn Alexandr Limberský s manželkou Veronikou Limberskou. Oba si ke svému vzdělání udělali také zdravotnickou školu, aby byla nadále zajištěna vysoká odborná úroveň poskytovaných služeb.

O agentuře

Domácí zdravotní péče poskytuje komplexní péči o klienta v jeho vlastním sociálním prostředí. Je poskytována všem lidem, kteří se ocitli v nesnázích v důsledku nemoci, stáří nebo zdravotního postižení a potřebují odbornou pomoc. Pracují u nás kvalifikované a profesionální sestry s odpovídajícím vzděláním, které si celoživotně doplňují.

Naši péči poskytujeme vždy v souladu se zákonem, máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami a proto se dokážeme postarat o každého pacienta, včetně zahraničních pojištěnců. Naše sestry se obětavě snaží vyhovět potřebám našich klientů, pro které jsme tu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Kontaktujte nás

+420 602 301 331
Vrchní sestra Jana Kozáková
+420 493 588 245
Pevná linka na polikliniku
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Email